Ostatné drobnosti

Tlač oznámení a grafický návrh, menovky, svadobné etikety na víno

Nemusíte sa trápiť s tým kde nájdete grafické štúdio, ktoré Vám navrhne svadobné oznámenia, menovky, či etikety na víno. Máme nášho grafika, ktorý Vám všetko vytvorí, vytlačí a my Vám do rúk odovzdáme hotovú prácu.

 

Zasadací poriadok

Na svadbe nie je nutný keďže na stoloch budú rozložené menovky, ale pre lepšiu orientáciu je dobé mať vytvorený správny zasadací poriadok. Každý, kto nevie kde má hľadať svoje miesto, pozrie sa na zasadací poriadok a nájde svoje meno. Zároveň aj skrášli miestnosť.

 

Slávnostné servítky

Rôzne farebné kombinácie a variácie, ktoré sa z nich dajú poskladať.

 

Svadobné pierka a pierko pre ženícha

Ponúkame rôzne druhy. Živé s rozmarínovou halúzkou alebo len mašličkou. Pre ženícha sú špeciálne so živým kvetom alebo podľa vašich predstáv avšak tak aby sa hodilo ku kytici.

 

Sviečky a svietniky

Malé svetielka, ktoré rozžiaria celý stôl. Spolu s drobnými dekoračnými prvkami vytvoria na stoloch skvelú harmóniu farieb.

 

Svadobná kniha

Je určená pre hostí. Môžu novomanželom zaželať pár krásnych slov na spoločnej ceste životom.Je to veľká spomienka, ktorá zahreje na srdci.

 

Vankúš pod obrúčky

Na svadbe je nevyhnutný. Nemusíte si ho kupovať, my Vám ho môžeme zapožičať.

 

 

Vieme zabezpečiť aj podbradníky, vázy, svadobné poháre, medovníčky, maličké darčeky pre hostí a mnoho ďalších dekorácií.