Organizovanie stúžkových

Stužková slávnosť patrí najmä mladým ľuďom, ktorý vytúžene čakajú na posledné mesiace ich stredoškolského života. 

Je to prvá skúška mladých ľudí či dokážu spolupracovať a zorganizovať takéto veľké podujatie. Ja to mám už za sebou, no ostalo mi kopu pekných spomienok a hlavne veľa ponaučenie na čo všetko sme pozabudli. Vaši triedny učitelia nebudú mať čas aby Vám so všetkým pomohli, akurát Vám poradia a hotovo. Všetko bude na Vás.

Mojím cieľom je poradiť Vám aby ste sa vyhli situáciám ako sme si pri našej stužkovej prežili my.  Pomôžem Vám vypracovať scenár celej stužkovej slávnosti, po prípade Vám poskytnem nejaké predmety pri príprave programu. Nič nie je nemožné, len sa treba trošku snažiť.

Nemusíte na viacerých miestach hľadať kvetinovú dekoráciu, balónovú výzdobu, dekoráciu sály, zákusky či maturitné tortičky, kameramana alebo fotografa. Ja Vám viem všetko zabezpečiť na jednom mieste hneď na prvej konzultácií. 

Stužkovú slávnosť si každý zapamätá na celý život a hlavne keď ju prežije v super kolektíve a bude všetko zabezpečené tak ako si to každý predstavoval. 

Pozrite si našu ponuku dekoračných materiálov alebo nás rovno kontaktujte a so všetkým Vám poradíme a pomôžeme pri výbere.