Ostatné drobnosti

Tlač oznámení a grafický návrh, menovky, svadobné etikety na víno

Nemusíte sa trápiť s tým kde nájdete grafické štúdio, ktoré Vám navrhne svadobné oznámenia, menovky, či etikety na víno. Máme nášho grafika, ktorý Vám všetko vytvorí, vytlačí a my Vám do rúk odovzdáme hotovú prácu.

 

Zasadací poriadok

Na svadbe nie je nutný keďže na stoloch budú rozložené menovky, ale pre lepšiu orientáciu je dobé mať vytvorený správny zasadací poriadok. Každý, kto nevie kde má hľadať svoje miesto, pozrie sa na zasadací poriadok a nájde svoje meno. Zároveň aj skrášli miestnosť.

 

Slávnostné servítky

Rôzne farebné kombinácie a variácie, ktoré sa z nich dajú poskladať.

 

Svadobné pierka a pierko pre ženícha

Ponúkame rôzne druhy. Živé s rozmarínovou halúzkou alebo len mašličkou. Pre ženícha sú špeciálne so živým kvetom alebo podľa vašich predstáv avšak tak aby sa hodilo ku kytici.

 

Sviečky a svietniky

Malé svetielka, ktoré rozžiaria celý stôl. Spolu s drobnými dekoračnými prvkami vytvoria na stoloch skvelú harmóniu farieb.

 

Svadobná kniha

Je určená pre hostí. Môžu novomanželom zaželať pár krásnych slov na spoločnej ceste životom.Je to veľká spomienka, ktorá zahreje na srdci.

 

Vankúš pod obrúčky

Na svadbe je nevyhnutný. Nemusíte si ho kupovať, my Vám ho môžeme zapožičať.

 

 

Vieme zabezpečiť aj podbradníky, vázy, svadobné poháre, medovníčky, maličké darčeky pre hostí a mnoho ďalších dekorácií.

 

Čokoládová fontána

coko fontana

                            

    Čokoládové potešenie s ovocím

 Spestrite stôl s ovocnými misami a našou najobľúbenejšou čokoládou.

 Je vhodná na akýkoľvek typ slávnostnej hostiny a budte si istý, že ňou nič nepokazíte. Máme pre Vás taktiež prichystanú pravú belgickú 100%-tnú čokoládu.

Je to najlepšia a najkvalitnejšia čokoláda na trhu, ktorá obsahuje pravé kakaové bôby,  100% čisté kakaové maslo a pravú vanilku. 

 

Balónová výzdoba


S balónovou výzdobu nikdy nič nepokazíte. Je to vkusné a zaujímavériešenie ako
héliový strop nevšedne vyzdobiť sálu na váš deň D. Spolupracujeme s dlhoročnými odborníkmi, ktorý sa zaoberajú priamo balónovými výzdobami na akékoľvek podujatia.

Héliové balóny sú vhodné do interiéru ako aj do exteriéru. Viete si nimi vyzdobiť v podstate čokoľvek a kdekoľvek. Naši partneri vám všetko pripravia tak ako si to vy predstavujete.

Balónová výzdoba je vhodná nie len na svadby, ale aj na stužkové, plesy, firemné podujatia, otváranie predajní, detské párty, promo, narodeniny…Zabezpečujeme aj 3D postavičky podľa vašich predstáv.

Návleky na stoličky

Máme univerzálny typ návlekov, ktorý je vhodný pre všetky typy stoličiek a pritom vyzerajú naozaj elegantne a pekne. Doplnením vhodných farebných stúh, ktoré sa použijú aj na stoly bude sála vyzerať neodolateľne. Našou úlohou je aby sme na tvárach vašich hostí vytvorili úsmev hneď pri prvom pohľade na svadobnú sálu.

 

Dekorácia auta

Môže to byť ikebany umelá či zo živých kvetov. Presne podľa vašich predstáv. Auto sa pomocou vhodnej dekorácie stane na oko neodolateľným.

Nemusia to byť vždy len kvety. Kreativita nemá konca kraja, takže ak máte dobrý nápad ako by to malo vyzerať, bude tak ako poviete.


Svadobné dary

   Svadobné dary budúcim mladomanželom

Ku každej svadbe patria aj svadobné dary. Predpokladám, že každý novomanželský pár nebude chcieť tri rovnaké obliečky na paplón alebo sadu riadov do kuchyne, ktorá sa im vôbec nebude páčiť. S našimi službami sa toto nikdy nestane. Sme máloktorá agentúra, ktorá poskytuje službu svadobných darov. Každý manželský pár nám prezradí, čo by si tajne priali a našou úlohou bude prezradiť svadobným hosťom ich želanie. 

Spoločenské šaty

 

… Spoločenské šaty na slávnostnú príležitosť

 

Sme ženy a rady sa obliekame a predsa len musíme mať na každú príležitosť vhodné šaty, topánky či doplnky. Nebaví Vás dlhé nakupovanie a vyberanie tých najlepších šiat? My Vám môžme ušetriť kopu

 času. Môžete si vybrať z našej širokej ponuky šiat. Buď si ich môžete zakúpiť alebo po našej spoločnej dohode len zapožičať. 

Všetky šaty sú šité presne na miery našich zákazníčok, takže sa nemusíte báť, že Vám nakoniec objednané šaty nebudú dobré. Vašou hlavnou a jedinou úlohou bude presne si zmerať  vaše miery.

Zavolajte Vašu kamarátku alebo známe nech Vám pomôže pri meraní a venujtetomu pozornosť aby ste sa nepomýlili. 

1. obvod pŕs

 2. obvod pása

 3. obvod bokov

 4. dĺžka od lakťa až po zem

 5. dĺžka od ramien až  po zem

 6. vaša celková výska od hlavy po zem

 7. dĺžka od jedného ramena po druhé

 

 

 

“Neváhajte a kontaktujte ma. Ja Vám poskytnem ďalšie informácie o šatách, poradím Vám pri výbere. Prezradím Vám cenu a dobu dodania šatičiek. Ak budete mať záujem zoženiem Vám vhodné doplnky či topánky k šatám, ktoré ste si vybrali.


Dekorácia obradov

Dekorácia obradnej miestnosti alebo miesta kvetmi , stuhami….

 

 

 

 

 

Budete mať svadbu v kostole, kaštieli, v obradnej miestnosti na úrade alebo priamo pod holým nebom?

S pomocou našich dekoračných predmetov bude akákoľvek obradná miestnosť na úžas zmenená.

Používame univerzálne návleky na stoličky s mašľami, kvetinová výzdoba, slavobrána nad novomanželov, mašle na všetky stoličky a lavice a mnoho ďaľších dekoračných predmetov.

Taktiež Vám môžeme poskytnúť ryžu, s ktorou budú hostia obhadzovať mladý pár pre šťastie alebo pár bielych holúbkov ako dôkaz lásky. 

Dekorácie stolov

Dekorácia stolov   Dekorácie stolov…

Kvietky, kamienky, sušené lupienky, zaujímavé a na dotyk jemné servítky, dokonale zladené obrusy či štóly, jemné svietniky so sviečkami,  menovky, drobné darčeky pre pozvaných hostí. Toto je len zlomok vecí, ktoré sa dajú použiť pri dekorovaní stolov. Hlavnou podstatou však je aby bolo všetko krásne zladené a pôsobilo harmóniou farieb. 

 

  

Dekorácia svadobnej sály

 

dekorácia sál pre svadby, oslavy, promócie, stúžkové...

Dekorácia svadobnej sály podľa Vášho želania…

Máme rôzne farebné možnosti ako by mohla sála vyzerať. Tento rok sa do popredia dostáva cyklaménová, ružová či modrá farba. Ale samozrejme aj zlatá, žltá alebo zelenkastá.

Pomocou živých kvetov bude sála nádherná.

K dekorácie sály tak isto patria aj sviečky, svietniky, vázičky s kvetmi na každom stole, servítky, lupienky, kamienky, ktoré budú k danej farbe vhodné.